Pierścionek Premium z brylantami i cytrynem

Pierścionek Premium z brylantami i cytrynemPierścionek Premium z brylantami i cytrynemPierścionek Premium z brylantami i cytrynemPierścionek Premium z brylantami i cytrynemPierścionek Premium z brylantami i cytrynem
Wybierz rozmiar pierścionka
- wybierz -
  • 16
Wysyłka w dniu dzisiejszym
Zapytaj o produkt
Treść - Wysyłka i Zwroty
JAK OKREŚLIĆ ROZMIAR PIERŚCIONKA?

Proponujemy sprawdzony sposób pomiaru:
  1. Znajdź pasujący na palec swojej wybranki pierścionek lub obrączkę.
  2. Zmierz (najlepiej suwmiarką) wewnęrzną średnicę pierścionka. Suwmiarka zagwarantuje dokładny pomiar. Dokonaj odczytu pomiaru bardzo dokładnie bowiem różnica między rozmiarami pierścionków wynosi 0,3mm.
  3. Spawdź czy mierzony wyrób jest idealnie okrągły. Jeżeli nie, to zmierz go w kilku miejscach, zsumój pomiar i podziel przez ich liczbę.
  4. Następnie wybierz odpowiedni rozmiar z tabeli znajdującej się poniżej.
UWAGA: Nie mierz bezpośrednio samego palca. Uzyskany wynik może różnić się od właściwego rozmiaru pierścionka.
BarwaG
CzystośćSI
SzlifVG
CertyfikatAtlantida
Masa pierścionka4,52 gram
Masa kamienia centralnego0,3ct
Średnica kamienia4mm
Masa wszystkich kamieni0,742ct
KruszecZłoto
Zmiana rozmiaru pierścionkaBrak możliwości zmiany rozmiaru
Kolor złotaŻółte złoto
Próba złota585
Bogato zdobiony złoty pierścionek próby 0,585. Zakuto w nim brylanty o łącznej masie 0,442ct. W centralnej części zakuty naturalny cytryn o masie 0,3ct. (średnica 4mm). Projekt Atlantida Premium.
Wyjątkowa Oprawa
Wyjątkowa Oprawa

Każdy pierścionek zaręczynowy pakowany jest w najwyższej jakości opakowanie sygnowane logo ATLANTIDA. Składa się ono z 3 elementów tj: -Uchylanego pudełeczka wyściełanego wewnątrz białą skórą ekologiczną i nadrukowanym logo firmy w złotym kolorze. Pudełeczko posiada stalowy (niewidoczny) manualny mechanizm uchylny. Do tego pudełeczka wkładamy Twój pierścionek. -Opakowanie zewnętrzne będące dodatkową ochronną pokrywą dla opisanego powyżej pudełeczka. Tu również widnieje logo Atlantida. -Torebki sygnowanej naszym logo, do której wkładamy powyższe podwójne opakowanie i niezbędne certyfikaty. Wszystkie opisane powyżej elementy wykonane są z najwyżej jakości materiałów, posiadają ponadto połysk i są w kolorze czerwonym.

Certyfikat Jakości
Certyfikat Jakości

Dodatkowo zakupiony przez Ciebie pierścionek posiada jeden lub dwa certyfikaty jakości. - Pierwszy dedykowany jest dla wszystkich brylantów które posiadają oprawiony przynajmniej jeden kamień równy lub wyższy masie 0,3ct. Taki certyfikat wystawiany jest przez jeden z międzynarodowych instytutów gemmologicznych takich jak: GIA, IGI lub HRD. - Drugi certyfikat wystawia Atlantida, potwierdzając autentyczność każdego elementu składowego pierścionka zaręczynowego. To jest: jakości złota wyrażonej próbą, jakości mniejszych brylantów jak 0,3ct. Na certyfikacie tym znajduje się także podpis Eksperta diamentów.